Forum klanu PolandPower

w grze Call Of Juarez

Ogłoszenie

W związku z rokiem szkolnym klan zostaje dezaktywowany do odwołania (gdzieś w wakacje)

Piosenka dobra jako podkład do sparów

#1 2010-08-07 19:36

DoctorWho.PL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 9
Punktów :   

Rozegrane spary

Spar nr 1:
       Spar z klanem FPC (Fair Play Clan).
       Rozpoczęty o godzinie 18.00 dnia 7 sierpnia 2010 roku.
       Spar był rozgrywany na serwerze FPC.
       Nasz skład: AcTioN, No0binato0r, DoctorWho.PL.
       Mapy: OKCorral, Crusade.
       Spar składał się z 4 "setów" do 10 wygranych rund po 2 "sety" na każdej mapie. Pierwsze 2 sety wygraliśmy. Po dwóch wygranych setach okazało się, że No0binato0r nie może dalej grać (kto ma młodszego brata, ten zrozumie). Co było do przewidzenia, ostatnie 2 sety przegraliśmy z powodu osłabionego składu. Na początku myślałem, że oznacza to remis. Jednak okazało się, że liczy się ilość wygranych rund. Przegraliśmy 25-30 w rundach.
      Myślę, że zaprezentowaliśmy się nieźle, jak na pierwszy spar. Mam nadzieję, że pierwszy przegrany spar nie zniechęci żadnego z naszych graczy ^^
Wystarczy tylko, że zaopatrzymy się w komunikator XFire (podczas sparu należy robić screeny, jak się okazało) i lepiej zgadamy się w godzinach.
                                                                                                                                                                             Koniec przekazu
                                                                                                                                                                                                    Doctor

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutotown.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl www.awft1.pun.pl www.pokemon-ultra-gra.pun.pl www.ratownictwo-pwsz.pun.pl