Forum klanu PolandPower

w grze Call Of Juarez

Ogłoszenie

W związku z rokiem szkolnym klan zostaje dezaktywowany do odwołania (gdzieś w wakacje)

Piosenka dobra jako podkład do sparów

#1 2010-08-11 17:44

DoctorWho.PL

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 9
Punktów :   

Ciekawostki i błędy w grze

Postanowiłem napisać poradnik o błędach w grze, które można wykorzystać. Poradnik będę uzupełniał w miarę zdobywania materiałów.

1. Sztuczki z tnt:
    a)Podwójne tnt: Należy schować jakąkolwiek broń (przyciski 1, 2 i 3). Następnie wyciągnąć tnt (przycisk 4). Wyrzucić jedno tnt na ziemię (backspace). Następnie znowu wyciągnąć tnt (przycisk 4). Podejść do wyrzuconego tnt. Nacelować, a kiedy pojawi się napis "by wziąć, wciśnij 4" wcisnąć 4. W ten sposób mamy 2 tnt, po jednym w każdej ręce.
    b)Trafienie w kogoś za pomocą tnt: Należy wycelować w kogoś tnt i rzucić. Zada to 1 obrażeń UWAGA! Mogłem trafić tak tylko admina (ping 0)! Na pozostałych graczy prawdopodobnie nie zadziała
    c)Strzelanie do tnt: Tak, tak! Możliwe jest strzelanie do tnt jak w misji w single player! Da się zdetonować tnt przedwcześnie strzelając w niego. Testowałem tylko strzelanie z obrzyna (krótki shotgun/strzelba u górnika) do tnt rzuconego w skrzynkę. Prawdopodobnie da się także trafić tnt w powietrzu, ale zapewnie jest to cholernie trudne!
    d)Odstrzeliwanie tnt: Jeśli ktoś wyrzuci tnt na ziemię (klawisz backspace) (np. po to, aby zrobić sobie podwójne tnt), to można w nie strzelić, a wtedy odlatuje daaaaaaaleko Nieużyteczne w grze, ale jakże zabawne
    e)Wielkie BOOOOM: Można zrobić wielki wybuch za pomocą kilku tnt naraz. Wystarczy wyrzucić kilka tnt w jedno miejsce na ziemi (klawisz backspace) i zostawić sobie jedno. Można też namówić innych, by wyrzucili swoje tnt w to miejsce. Kiedy już tnt będzie na ziemi, wystarczy zostawioną sobie laskę dynamitu odpalić i rzucić w tnt na ziemi. Poskutkuje to ogromnym wybuchem (wszystkie laski dynamitu wybuchną). Jeśli ktoś ma wprawę, to może zastawić w ten sposób pułapkę na kogoś
 
2. Poruszanie się:
   a)Wchodzenie po drabinie: Gdy wchodzisz po drabinie np. na dach banku, jest ogromna szansa, że ktoś z dachu banku Cię zestrzeli. Ale jest na to rada. Gdy chcesz wejść po drabinie, stań do niej tyłem i idź na nią tyłem. Zaczniesz wchodzić po drabinie i będziesz widzieć od razu, co jest na dachu banku. W ten sposób łatwo można zaskoczyć wroga.
   b)Patrzenie przez ściany: Jest to trik, który pozwoli na ułamek sekundy zobaczyć, co się dzieje za ścianą. Należy stanąć przy ścianie (jak najbliżej) i się wychylić (przycisk "q" lub "e", w zależności, po której stronie jest ściana). Gdy się wychylisz, zobaczysz przez ułamek sekundy, co się dzieje za ścianą. By uczynić to ponownie, trzeba znowu się przysunąć do ściany (gdyż wychylanie się w ścianę Cię odpycha) i znowu się wychylić. Ta prosta sztuczka może uratować życie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aoc.pun.pl www.naruto-pun-fora.pun.pl www.ekipafantazja.pun.pl www.wrestling-fun-game.pun.pl www.pes-scena.pun.pl